PREDÁM NOVÝ TOVAR oblasť Žilina

MOBIL plus-120 tbl- pre vaše kĺby

Nový tovar k prodeji

Chondroitín, glukosamín s komplexom ďalších látok vyvolávajú efektívnu obnovu kĺbových lôžok a chrupaviek a zlepšenie celkovej pohyblivosti.
Špeciálne vhodný pre osoby stredného a vyššieho veku, najmä ak sa u nich objavia bolesti kĺbov, pre aktívnych športovcov a ľudí zaťažujúcich pohybový aparát pri práci.

Synergický účinok všetkých látok podporuje:

* regeneráciu chrupaviek, kĺbov, kostí a svalov
* obnovu hladkého a klzkého povrchu kĺbových plôch a lôžok
* odstránenie dlhodobých bolestí kĺbov (obvykle sú spôsobované vysušovaním kĺbových puzdier s následným stenšovaním a odieraním dotykových plôšok kĺbov)
* obnovu pohyblivosti kĺbov
* potlačenie opuchov a zápalov kĺbov
* odstránenie bolestí chrbtice
* pri osteoporóze, artritíde, osteoartritídy, artróze, dne (bolesti kĺbov a obmedzená pohyblivosť spôsobená usadeninami kyseliny močovej v kĺboch)

Pôsobenie účinných látok v prípravku na základe najnovších skúseností:
Glukosamín je látka, z ktorej si organizmus vytvára štrukturálne zložky kĺbových chrupaviek. Množstvo glukosamínu vytváraného v organizme s vekom klesá, čo spôsobuje, že chrupavky kĺbov sa degradujú a optrebúvajú. Glukosamín chráni, regeneruje povrchy kĺbov a má tiež protizápalové účinky.

Chondroitín pomáha chrániť chrupavku kĺbov pred poškodením tým, že stimuluje produkciu hlavných zložiek kĺbovej chrupavky, priťahuje a viaže vodu a výživné látky v chrupavke a inhibuje enzýmy, ktoré poškodzujú chrupavku. Pôsobenie uvedených látok je doplnené v prípravku synergickým pôsobením ďalších účinných látok, ktoré napomáhajú pri zápaloch kĺbov, prispievajú k zníženiu bolestivosti kĺbov a majú vplyv na funkciu kĺbov (zmenšujú stuhnutosť kĺbov).

MSM (metylsulfonylmetán) obsahuje organicky viazanú síru, kto
  • Značka: TACHYON TECHNOLOGY
  • Už odpovedal jeden záujemca
cena: 11,50 EUR

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom