AKCIA NOVÝ TOVAR
-96%

Cvičebno-dietný plán+DARCEK-/tel. SOĽ podla zasob/

Nový tovar v akci

Neplaťe viac,keď nemusíte.Ponúkam,super overený cvičebo-dietný plán na chudnutie.Za 14 dní schudnete 5-10kg.Všetko presne rozpísane dopodrobna.Plán vypracovaný profesionálnym trénerom. Cviky sú veľmi jednoduhcé ale zato veľmi účinné. Rýchlo s nimi chudnete a zároveň si telo spevňujete. Cvičiť vám stačí 10-15 minút 5 krát do týždňa. Cviky vám dodajú veľa energia, a na dalšie cvičenie sa budete veľmi tešiť. Strava je úplne normálna. Jesť môžte čo chcete,koľko chcete aj kedy chcete, nič nemusíte počítať. Len prvé 2 týždne musíte vynechať:zemiaky,chleba, cestoviny a ryžu, je to kôli toho aby sa naštartoval metabolizmus. Potom si to môžte znova pridať. Už za prvý týždeň môžte zhodiť 2-3 kg a do 8 týždňov až 10kg! Z objemu stratíte 3 až 6 cm, čo je naozaj dosť za takú krátku dobu. Plán je odskúšaný a veľmi obľúbený. V priemere so 100 ľudí neschudli len 2 !!! tento plán je vhodný aj pre kojace maminy, nakoľko tam nie je obmedzenie v jedle.
V prípade,ze chcete schudnúť viac je potrebné používať zoštíhlujuce gély,krémy,prípadne thermo krémy/tie mozem len odporucat/,ktoré tiež nie je problém dodať.
Cvičebno dietny plán osahuje 8 strán je v nom zahrnuty vzorovy jedalnicek na prve 2 tyzdne a potom este dalsi jeden tyzden,kde uz su pridane potraviny,ktore sme nemohli za tie 2 tyzdne.
Ako darcek posielam telovu sol/podla skladovych zasob-bud čili,olivy,citron,levandula...../
  • Značka: CVICEBNO-DIETNY PLAN
  • Poštovné a balné: 1.90€ EUR
  • Už odpovedalo 30 záujemcov
cena: 5,00 EUR
Pôvodná cena: 120,00 EUR
Ups, tento kúsok už nie je dostupný. Ak tu žiadny inzerát nie je, skúste vyhľadávač.

Zaregistrujte sa a robte okamžite záväzné objednávky

Odporučte produkt priateľom