PREDÁM

Autosedačka Cybex Solution X-FIX Stone 15-36kg

Používaná Autosedačka CYBEX Solution X-Fix 15-36 kg (skupina III) v dobrom stave v šedom alebo v modrom prevedení. Len osobný odber v Piešťanoch.

Autosedačka Cybex Solution X-Fix je určená pre vozidlá vybavené upínacím systémom ISOFIX. Dá sa pripevniť aj len použitím trojbodového bezpečnostného pásu automobilu.

Celosvetovo patentovaný 3-pozičný náklon opierky hlavy, ktorý elegantne a bezpečne rieši problém pádu detskej hlavičky vpred, keď dieťa zaspí. Špeciálne v prípade bočného nárazu hlavička Vášho dieťaťa zostáva vo vnútri bezpečnej zóny a nespadne do nebezpečnej polohy. Tento jedinečný bezpečnostný rys zaručuje maximálnu ochranu a viac ako 80% bezpečnosť pri takomto druhu nehody. S revolučným LSP systémom (systém na ochranu proti priamemu bočnému nárazu) je sila bočného nárazu systematicky redukovaná. Vďaka tomuto novému tvaru sú uvedené do pohybu také reakcie, pri ktorých chrániče hlavy a ramien absorbujú silu tela ihneď v prvom momente nárazu a uzavrú citlivú časť hlavičky dieťaťa do bezpečnej zóny sedadla. ECE R44/04, skupina II / III. Autosedačka pre deti 15-36 kg.

Vlastnosti:
- 11 polôh výškovo nastaviteľnej hlavovejsa opierky
- Nastaviteľný sklon chrbtovej opierky
- Zosilnené bočné strany
- Ventilačné prieduchy proti poteniu
- Snímateľný a ručne prateľný poťah do 30 ° C
ZNAČKA: CYBEX
PŮVODNÍ CENA 155,99 EUR
SLEVA 56,00 EUR
NOVÁ CENA 99,99 EUR
doposud žádný zájemce
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo