AKCIA

NOVÝ TOVAR VERSACE - VANITAS EDP 50 ml bez krabičky ♥ ♥ ♥

LACNEJŠIA VERZIA CHLOE - AKOBY SESTRA CHLOE - TÁTO VôŇA :-) !!!! V ponuke taktiež tester 100 ml edp - 33,99 €

Nová dámska vôňa Versace Vanitas stelesňuje krásu a pýchu zároveň. Pripomína nadpozemský cit a vzrušujúce dotyky. Vznáša sa v ovzduší a jej príťažlivé čaro preniká zmyslami, ktoré ju menia na niečo úžasne skutočné. Od teraz bude najženskejšou časťou vášho ja: Vanitas.Názov Versace Vanitas
Dizajnová kolekcia Vanitas vyjadruje ženskosť. Versace a Vanitas tvoria históriu a odhaľujú podstatu značky: návrhy, farby a predstavy. Jemné a spletité línie dopĺňajú tlačené motívy a výnimočné dekorácie. Vanitas reprezentuje pravý štýl značky Versace.

Vôňa Versace Vanitas
Parfumovaná voda Versace Vanitas zjednocuje čisté elementy, zvolené na základe harmónie. Intenzívnu a rozkošnú gardéniu, doplnenú akordmi limetky a frézie, zahaľujú zmyselné tóny cédrového dreva a fazuliek tonky. „Predstavte si jemne orosené lupienky gardénie, kvetu, ktorého krása sa slovami nedá opísať. Tieto emócie dokážu vyjadriť len citlivé dotyky. Zložky pochádzajúce z talianskeho Stredomoria sa snúbia s kvetom gardénie a vnášajú do vône eleganciu, hrejivosť a autentickosť.“ Dora Baghriche-Arnaud, parfumérka

Flakón vône Versace Vanitas

Balenie vône je rovnako exkluzívne ako haute-couture z ateliéru Versace. Subtílne línie zlatej dekorácie pripomínajú odhalené ženské plece a pretekajú cez priehľadné telo flakónu, pričom zjemňujú jeho tvary a evokujú podmanivú ženskosť. Jednoduchý priehľadný uzáver skrášľuje zlatý doplnok, na ktorom je vygravírovaný list brečtanu.

Balenie
Zlaté vonkajšie balenie, ktoré rovnako zdobí motív brečtanu, verne kopíruje nezvyčajný tvar flakónu. Modernosť a klasiku spája kontrast lesklého a matného zlata.
ZNAČKA: VERSACE
POŠTOVNÉ A BALNÉ: podľa taríf SP
CENA 23,89 EUR
již odpovědělo 49 zájemců
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo