Darya, s.r.o. (mackoviahracky) ID 316765 mimibazar.sk/mackoviahracky
PREDÁM
Kuchynka French Cuisine
Kuchynka French Cuisine je nádherná trojdielna detská kuchynka, ktorá je vhodná od 18 mesiacov. Je výnimočná tým, že má 3 časti a to jej dodáva realistický dizajn. V kuchynke sa nachádza umývačka riadu s drezom na umývanie riadu, ktorá tvorí jej prvú veľkú časť. Druhú časť kuchynky pre najmenších tvorí sporák na varenie a chladnička. Tretia časť je tvorená rúrou na pečenie a jedálenským stolom. Časti kuchynky, ktoré sú pohyblivé môžu byť postavené vedľa seba v rade, dajú sa vyklopiť čiastočne alebo úplne, takže vytvárajú tvar U. Kuchynka má vo všetkých troch prípadoch úplne iný vzhľad, preto hra v nej deti nikdy neomrzí. Môžu si ju poskladať podľa seba.

Vo vrchnej časti kuchynky sa nachádzajú rôzne poličky a vešiaky na odkladanie kuchynských nástrojov. Medzi 25 doplnkov kuchynky patria príbory, soľnička, korenička, koláčik, hrniec na pečenie aj varenie a mnoho ďalších. S detskou kuchynkou sa pohodlne zahrá 1 aj viac detí, je dostatočne priestranná. Detská kuchynka Écoiffier je vyrobená z kvalitných plastových materiálov, vydrží dlhé roky. Hra s kuchynkou je nielen veľmi zábavná, ale deti si pri nej rozvíjajú fantáziu a kreativitu, posilňujú jemnú motoriku. Pomáha deťom učiť sa rozoznávať farby a predmety, utužovať priateľstvá pri spoločných veselých hrách. Rozmery kuchynky sú 84*19*77 cm, celková výška je 77 cm. Detská kuchynka je ladená v strieborno-tyrkysovej farbe.

Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a D
ROZMERY: 84*19*77 cm
ZNAČKA: ÉCOIFFIER
POŠTOVNÉ: 3
CENA 35,10 EUR
ZOBRAZIŤ PODMIENKY PREDAJA
(upozornit administrátory na porušení pravidel inzerce)
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo