Darya, s.r.o. (mackoviahracky) ID 316765 mimibazar.sk/mackoviahracky
PREDÁM
Kuchynka pre deti Tefal Studio XXL
Kuchynka pre deti Tefal Studio XXL je fantastická elektronická kuchynka, ktorá je inšpirovaná najnovšími architektonickými trendmi. Pochádza z dielne renomovaného výrobcu Smoby, svojim farebným prevedením sa podobá na ozajstnú kuchyňu. Elektronická detská kuchynka má moderné sfarbenie červenej a striebornej v kombinácii s nadčasovou čiernou. Maximálna bezpečnosť kuchynky Tefal XXL je zaručená vďaka jej pevnému a kvalitnému plastovému materiálu a pevnej konštrukcii. Je vyrobená z vysokokvalitných plastových materiálov, ktoré sú zároveň jemné a zamatové na dotyk. Každé tlačidlo i doplnok je prispôsobený pre malé detské rúčky, aby sa im s nimi manipulovalo jednoducho. Kuchynka je vhodná pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov.

Kuchynka pre deti obsahuje veľké množstvo priestoru na potraviny a doplnky, takže malí kuchári a kuchárky si môžu všetky svoje kuchárske potreby pekne uložiť a usporiadať. Veľkou výhodou tejto kuchynky je jej prístupnosť z každej strany. Hracia plocha má 360°, preto sa s ňou môže hrať viac detí naraz. Táto forma sociálnej interakcie u detí rozvíja komunikačné schopnosti a deti hrou napodobňujú dospelých. Kuchynka Tefal je kvalitný európsky výrobok spĺňajúci najprísnejšie štandardy EÚ, preto budú vaše deti pri veselých hrách vždy v bezpečí. Detská kuchynka je dlhá 86 cm, vysoká 100 cm a hlboká 83 cm. Výška pracovnej dosky je 51 cm od zeme. Detská kuchynka je vybavená množstvom užitočných doplnkov. Obsahuje jedálenský kútik, pri ktorom si deti pochutnajú na svojom obede. Drez na umývanie riadu s moderným vysokým vodovodným kohútikom tejto detskej kuchynky je doplnený o odkvapkávač na riad.

Kuchynka je elektronická, preto varná doska s dvojplatničkou po položení hrnca či panvice na varnú plochu vydáva realistické zvuky. Deti zbožňujú zvukové efekty, ktoré simulujú varenie, vyprážanie či bubl
ROZMERY: 86x83x100 cm
ZNAČKA: SMOBY
POŠTOVNÉ: 3
CENA 98,40 EUR
ZOBRAZIŤ PODMIENKY PREDAJA
(upozornit administrátory na porušení pravidel inzerce)
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
Věc nelze okamžitě objednat, již o ni projevil zájem jiný zájemce
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo