Darya, s.r.o. (mackoviahracky) ID 316765 mimibazar.sk/mackoviahracky
PREDÁM
Kočík pre bábiky Frozen
Kočík pre bábiky Frozen z dielne renomovaného výrobcu Smoby je moderný hlboký kočiarik na vozenie bábiky. Rozprávkové prevedenie a modro-biela farebná kombinácia s potlačou snehových vločiek a princezien z rozprávky Frozen - Ľadové kráľovstvo si získa srdcia všetkých malých mamičiek. Kočiar pre bábiky je stabilný a pevný kočík pre detskú bábiku veľkú 42 cm. Vďaka štyrom kolieskam sa ľahko ovláda. Výška rúčky kočiara je 58 cm a radosť spraví všetkým dievčatkám od 18 mesiacov.
Kočík má jemné oblé tvary s modrou strieškou a prikrývkou pre bábiku. Pod detským kočiarikom sa nachádza úložný priestor na všetko potrebné, čo malá mamička potrebuje k starostlivosti o bábiku. Je to veľmi užitočný doplnok pre deti, ktorý dieťa môže používať ako klasický hlboký kočík pre bábiku. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet.
Kočík pre detskú bábiku je kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn, s pevnou kovovou konštrukciou, v kombinácii s odolnými plastami. Plastový materiál je kvalitný a zamatový na dotyk. Je to realistická replika ozajstného detského kočiara. Kočík pre bábiku je skvelý doplnok, pre každú malú princeznú, ktorá chce svoju bábiku vziať na prechádzku. Rozmery hlbokého kočíka Frozen sú 57*38*58 cm.
ROZMERY: 57*38*58 cm
ZNAČKA: SMOBY
POŠTOVNÉ: 3 eurá
CENA 35,14 EUR
ZOBRAZIŤ PODMIENKY PREDAJA
(upozornit administrátory na porušení pravidel inzerce)
Jméno a příjmení *
E-mail *
Vzkaz * (zde můžete inzerentovi napsat libovolný vzkaz)
Adresa (na kterou bude případně odeslán balíček)
Telefon, Mobil, Skype, ... (další kontakty pro snadnější komunikaci)
TIP Registrovaní uživatelé mohou provádět okamžité ZÁVÄZNÉ OBJEDNÁVKY
(emaily jsou nyní automaticky zasílány oběma stranám)
Login Heslo